Samsung Android Market Artık İndroid Market


Tamamen Türk yazılımcıların geliştirdiği indiroid Samsung’un desteğiyle ve yenilenen yüzüyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Android işletim sistemine sahip kullanıcılar dünyanın en ünlü geliştiricilerinin uygulamalarını, oyunlarını, videolarını ve duvar kağıtlarını indiroid’ten indirebilirler. Ayrıca yeni eklenen MobilMP3Samsung eKitap servislerine ve Samsung Fun Club’a ulaşabilirler. Samsung Android telefon ve tabletlerin yanı sıra diğer Android işletim sistemine sahip kullanıcılar da http://m.indiroid.com veya http://www.indiroid.com adreslerinden indiroid’e ulaşabilirler.

Başarı Mobile tarafından geliştirilen indiroid, şu anda 450.000 kişiye hizmet vermektedir. 23 farklı firmanın, 300’e yakın Android işletim sistemine sahip telefon ve tablet modeline içerik sağlamaktadır.

facebook müşteri hizmetleri

Türk oyun ve uygulama geliştiricilerinin yanı sıra global içerik sağlayan firmaların en seçkin içeriklerini yayınlayan indiroid markette Batak, Fifa, Angry Birds, Firefox, Hürriyet, Opera, Sokak Basketbolu gibi içerikleri kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmiştir.

indiroid sahip olduğu ücretli içerikleriyle diğer marketlerden bir adım öne çıkmaktadır. indiroid’i ziyaret eden Android kullanıcıları çoğunlukla oyun içeriklerini tercih etmişlerdir. Özellikle spor, yarış ve aksiyon kategorileri en çok tıklanma oranlarına sahiptir.

indiroid’in kullanıcılara sağladığı en büyük avantajlardan biri de ücretli içerikleri ücretsiz deneyip satın alabilme seçeneği sunmasıdır. Kullanıcılar ücretsiz dene ve oyna kategorisinden bu özelliğe ulaşabilirler.
Kullanıcılar bir indiroid hesabı oluşturarak ya da Facebook hesaplarını kullanarak indiroid’e giriş yapabilirler. Kullanıcılar, içerik alışverişlerini telefon numaralarını girerek veya kredi kartlarını kullanarak gerçekleştirebilirler.

Başarı Mobile, tüm Android geliştiricilerine elini uzatarak her konuda destek vermeye hazır olduğunu belirtmektedir. İlerleyen günlerde yerel geliştiricilere yönelik ödüllü kampanyalar hazırlamayı planlamaktadır. Bu kapsamda, indiroid’e global geliştiricilerin yanı sıra yerel geliştiriciler tarafından gönderilecek her içerik değerlendirmeye alınmakta ve onay sonrası market üzerinden binlerce kullanıcıya sunulmaktadır. Geliştiriciler http://dev.indiroid.com/adresinden uygulamalarını indiroid’e yükleyebilirler. Konu hakkında detaylı bilgiyehelp@indiroid.com adresine mail atarak ulaşabilirler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s