Android Mesaj Zil Sesini Değiştirme


Android cep telefonda mesaj sesi nasıl değiştirilir? Android mesaj zil sesini değiştirme için ne yapmalıyım? Zil sesi değiştirme programı. Android telefonda mesaj zil sesi bildirim müziği nasıl değiştirilir. Zil sesini değiştirme uygulaması.

Android telefonlarda standart bildirim sesini değiştirmek için basit ve pratik işlemler bulunmaktadır. Ama bazı telefonlarda bu bildirim sesleri değiştirilememektedir. Ya da yeni bildirim sesi eklenememektedir. İşte bulun içinde zil sesi değiştirme programları bulunmaktadır. Her hangi medya dosyasını bildirim sesi olarak belirleyebilirsiniz. Android telefonlarda bildirim sesini değiştirmek için önereceğim uygulamaardan bazıları Ringtone, Maker Zedge ve ES File Explorer.

Bağlantı kurulduktan sonra ekranın üst kısmında 3G ile bağlanıyorsanız 3G veya H işareti çıkar. EDGE ile bağlanıyorsanız E işareti çıkar.

facebook müşteri hizmetleri

Android Mesaj Zil Sesini Değiştirme

Android Mesaj Zil Sesini Değiştirmek

Android Mesaj Zil Sesini Değiştirme Nasıl Yapılır

Merhaba, ice cream sandwich işletim sistemi ile birlikte mesaj zil sesine 24 farklı zil sesi daha eklendiğini görmekteyiz (Cihaza Göre farklılık Göstere Bilir). Peki Bu zil seslerini nasıl değiştiriyoruz?

Anlatacağım işlemler ice cream sandwich işletim sistemine aittir, Bu işletim sisteminden önceki versiyonları kullanıyorsanız ve mesaj zil sesini bir MP3 dosyası olarak ayarlamak istiyorsanız cihaza uygulama yüklemenize gerek yok. Mesaj, arama ve bildirim zil seslerini değiştirebileceğiniz MobileGo uygulaması

Not: Ekran Görüntülerini tam boy görmek için resimlerin üzerine tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s