Avast! Mobile Security

Avast! Mobile Security 1.0.1282 / Android için Avast Antivirüs Uygulaması

Avast antivirüs yazılımının, Android cihazlar için geliştirilmiş mobil antivirüs ve gizli bilgilerin korunmasını sağlayan güvenlik uygulamasıdır.

Android telefon için tam özellikli Antivirüs ve Anti-Theft güvenlik.

Otomatik virüs tarama ve enfekte-URL uyarıları ile kişisel verilerinizi koruyun. Bir güvenlik duvarı (köklü telefonları) ekleyerek hackerlar durdurun. Geçmişi silin, telefon kilidi, siren aktivasyonu, GPS izleme, ses izleme ve diğer birçok yararlı araçlar: Kontrol hırsızlık uzaktan SMS komutları ile özellikleri. Sizin ‘görünmez’ uygulaması son derece zor hırsızları bulmak ve devre dışı bırakmak için yapım, kendini gizler. Bir bağımsız henüz sıkıca avast bileşeni entegre! Mobile Security, avast! Anti-Hırsızlığa piyasada slyest bileşendir. Eskiden Aware Hırsızlık olarak bilinen, avast Anti-Theft kısmı! Mobile Security T-Mobile, N-TV, AndroidPIT, ve Android Polis de sektör uzmanları lider tarafından tavsiye edilmiştir.

facebook müşteri hizmetleri

avast! Mobile Security

Antivirüs

Tüm yüklü uygulamalar ve hafıza kartı içerik on-demand tarama yanı sıra ilk yürütme üzerine apps on-access tarama yapar. Zamanlama taramaları, virüs tanımlama güncellemeleri, kaldırma uygulamaları, dosyaları silerek veya virüs laboratuarına yanlış pozitif raporlama seçenekleri.

Gizlilik Raporu

Potansiyel gizlilik risklerin belirlenmesi tarar ve gösterir (ızgara) erişim hakları ve yüklü uygulamalar niyet, böylece gerçekten her app sağlayarak ne kadar bilgi biliyorum.

SMS / Çağrı Filtreleme

Filtre aramalar ve / veya haftanın günü (ler) dayalı set parametreleri kullanarak kişi listesindeki mesajları, başlama ve bitiş saati. Engellenen mesajları filtre günlük süre ile saklanır Engellenen aramalar, sesli yönlendirme. Giden aramaları engellemek mümkündür.

Uygulama Müdürü

Windows Görev Yöneticisi, benzer şekilde, çalışan uygulamalar ve bunların boyutu (MB), CPU yükü, kullanılan bellek ve konuları ve hizmetlerin sayısının bir listesini gösterir – durdurmak veya kaldırmak için bir seçenek.

Web Kalkanı

Avast Bölüm! WebRep bulut, avast! Android için Web Kalkanı bu yükler her URL’sini tarar ve tarayıcı, bir adet zararlı URL yüklediğinde sizi uyarır.

Güvenlik Duvarı

Korsanları durdurmak için bir güvenlik duvarı ekleyin. WiFi ve 3G ve mobil ağlarda dolaşım bir uygulama internet erişimi devre dışı bırakın. (Sadece köklü telefonlarda çalışır.)

avast! Anti-Theft

App Disguiser

Avast indirdikten sonra! Anti-Theft, kullanıcı bulmak ve kaldırmak için hırsızlar için daha da zor olacak şekilde (örneğin, bu “Pinokyo oyunu” diyelim) uygulaması gizleyen özel bir ad seçebilirsiniz.

Stealth Mode

Bir kez hırsızlık etkinleştirildiğinde, uygulama simgesi hedef telefon üzerinde hiçbir ses ya da başka bir iz bırakarak, app tepsisine gizlenir – uygulaması zor hırsızları tespit veya kaldırmak için yapım, ‘görünmez’ olduğunu.

Kendini Koruma

(Özellikle köklü telefonları) hırsızlar kaldırmak için son derece zor, Anti-Theft çeşitli kendini koruma teknikleri ile bileşenleri gizleyerek kaldırıp kendisini korur. Köklü telefonların sabit sıfırlar yaşamlarını sürdürebilmektedir ve hatta telefonun USB bağlantı noktası devre dışı bırakabilirsiniz.

Pil Tasarrufu

Anti-Theft sadece kendisi başlattı ve bu görevleri gerçekleştirmek için gerektiğinde çalışır. Bu pil ömrünü korur ve çok zor hırsızlar kapatmaya için yapar.

SIM-Kart Değişikliği Bildirimi

Çalınmış ve farklı (yetkisiz) SIM kart takılı, telefon kilitlenir, siren aktive ve telefonun yeni numarasını ve coğrafi konumu bildirim (uzaktan cihaza) gönderebilirsiniz.

Güvenilir SIM Kartları Listesi

Bir hırsızlık uyarı tetikleme olmadan telefon kullanılabilir onaylanmış SIM kartların bir ‘beyaz liste’ oluşturulması. Ayrıca kolayca, sadece güvenilir biri olarak telefonda bir mevcut bırakmak, güvenilir SIM kartları listesini temizleyebilirsiniz.

Uzaktan Ayarları değiştir

Bir kurulum sihirbazı köklü telefonlarda kurulum süreci boyunca kullanıcıya yol. Hiçbir komut satırı bilgisi Anti-Theft köklü yüklemek için gereklidir. Ayrıca yükseltme destekler.

Uzaktan Özellikler

SMS komutlarını size ‘kayıp’ (veya çalıntı) telefon için aşağıdaki UZAK seçenekleri sunar:
Siren, Kilit, özel görüntü özellikleri, bulun, Hafıza Wipe, gizli Calling Forwarding, “Lost” Bildirim, SMS gönderme, Tarih, yeniden başlatın ve Daha fazla.

Google Play Adresi Tıkla

QR Kodu

2 Comments Kendi yorumunu ekle

  1. adsız dedi ki:

    indirdim ama kaldırmak istiyorum ne yapmalıyım

  2. enes dedi ki:

    benim telefonumdan kaldırmışım am genede bana mesaj atıyor ben bunu nasıl kapata bilirim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s